Září 2014

Kouzlení s háčkem: Klaun

30. září 2014 v 21:12 | Lenča
Proč chodit do cirkusu, když můžete mít veselého klauna pořád doma? K tomu u nohy hafíka a nikdo se nemůže mračit.
Podzim je tady!!!

25. září 2014 v 21:43 | Lenča
A s podzimem shání na zimu i ježek nějakou tu dobrůtku, snad mu jablíčko bude na zimu stačit. Jen jestli mu ho mezitím někdo nesní.

Nová kniha

20. září 2014 v 7:56 | Lenča

A je to tady!!! Nová kniha popisů Háčkování 2 je na světě!!!

Právě vyšla nová kniha Háčkování 2. V knize je 22 přehledných popisů k uháčkování zvířátek a drobností, které jsou doplněny postupovými fotografiemi. Kniha je k prodeji za 299 Kč v internetovém obchůdku: http://www.obchod.lencino-hackovani.cz/?article=309


Ať se Vám všem krásně háčkuje.


Výsledky soutěže a cena útěchy pro všechny soutěžící

Vítězné modely v soutěži o nejhezčí výtvor podle nějakého mého popisu jsou:
1.: model č. 18
2.: model č. 131
3.: model č. 221

Prosím výherce, aby mi zaslali korespondenční adresu, na kterou jim zašlu výhru - knihu Háčkování 2. Všem ještě jednou děkuji za překrásné fotečky, všechny šikovné ruce moc a moc chválím. Kdo nevyhrál knihu, nemusí zoufat, protože v mé soutěži vyhrává každý.

Podívejte se na malý dárek, který je pro všechny soutěžící jako taková malá cena útěchy. Ať se vám krásně háčkuje a háčkování rozdává jen radost. Vaše Lenča

Kouzlení s háčkem: Ježek


Nový obchůdek

13. září 2014 v 21:35 | Lenča

Nový obchůdek bez poštovného s popisy v PDF

Spustila jsem nový obchůdek, který je zaměřen pouze na popisy v elektronické podobě zasílaných e-mailem bez placení poštovného. Vše bude rychlé, jednoduché a bez komplikací. Obchůdek najdete na adrese:


Záměrně jsem obchůdku dala podobnou barevnost jako obchůdku s výrobky, aby byla poznat, že patří k sobě. Budu na něj postupně doplňovat všechny popisy, které pro Vás zpracuji do elektronické podoby. Výběr už je jen na Vás.

Vaše Lenča


Ukončení soutěže

Protože se blíží datum vydání nové knihy popisů, ukončím probíhající soutěž dne 13. 9. 2014 ve 20:00.

První tři soutěžící s nejhezčími modely vytvořených podle nějakého mého popisu vyhrávají novou knihu popisů Háčkování II., pro ostatní soutěžící mám alespoň malý dáreček jako cenu útěchy.

Už teď vím, že porota bude mít výběr jen třech nejhezčích výtvorů pořádně těžký. Všem soutěžícím děkuji za zaslané fotografie výrobků, které jste vytvořili dle mých popisů. Je vidět, že šikovných rukou, které umí rozdávat radost, je ještě hodně.

Kdo nestihl poslat do této soutěže svoji fotečku, nezoufejte, zanedlouho rozjedeme další.

Příjemné háčkování.

Dotěrná moucha

2. září 2014 v 19:51 | Lenča
Dotěrná moucha
Moucho jedna, mám velkou plácačku. To budeš koukat, až ti jednu plácnu !!!